Javító és osztályozó vizsgák időpontja

Kedves Diákok!

Kérjük, hogy a javító és osztályozó vizsgákon az alábbi időpontokban jelenjetek meg:

2018. 08. 29. (szerda)   

10:00-13:00    KERESKEDELMI TANTÁRGYAK        Balogh Erika                                                       09:00-13:00    STÍLUSTAN-SZAKMATÖRT.             Zsibrita Katalin                                                       10:00-12:00    TESTNEVELÉS  Pakucs-Gaál Eta, Mike Sándor (19. ker Szabó Ervin utca 7. K.M.O Mozgásműhely – Nagy tornaterem)                                                                                                09:00-13:00    TERMÉSZETISMERET                        Svéda Mária                                                        10:00-13:00    MAGYAR IRODALOM ÉS NYELV   Tiszolczi Orsolya 9.évfoly. (érettségire készülőknek)    09:00-13:00     SZAKÁCSOK                                    Molnár Pál
10:00-12:00    MAGÁNÉNEK (írásbeli)                    Kutai Annamária
12:00-14:00    ANGOL(írásbeli)                              Stefán Ágnes
10:00-12:00    TÖRTÉNELEM (írásbeli)                   Csikós Ildikó       11-12. oszt.
10:00-12:00    MATEMATIKA, FIZIKA                      Vissi András       10-11. oszt.
9:00-12:00      TURISZTIKA, ANGOL                       Breuerné Fülepi Orsolya
9:00-12:00      MAGYAR IRODALOM ÉS NYELV      Vitószki Judit     10-11. oszt.

2018. 08. 30. (csütörtök)


10:00-13:00     TÖRTÉNELEM                                 Szalay Mónika 9-10. osztály                                14:00-16:00     TÁRSADALOMISMERET                 Szalay Mónika   I/9. II/10.                                       10:00-12:00     MAGÁNÉNEK (írásbeli)                   Kutai Annamária
12:00-14:00     ANGOL(írásbeli)                               Stefán Ágnes                                                        10:00-12:00    TESTNEVELÉS  Pakucs-Gaál Eta, Mike Sándor  (19. ker Szabó Ervin utca 7. K.M.O Mozgásműhely – N. T.)                                                                                                                          10:00-13:00      KERESKEDELMI TANTÁRGYAK     Szabóné Éva/Szabó Sára                                      09:00-13:00      TERMÉSZETISMERET                     Svéda Mária
10:00-13:00      KOMMUNIKÁCIÓ Tiszolczi Orsolya (szakács,eladó,építős) 9-10. oszt.
13:00-14:00      NÉMET NYELV    Tiszolczi Orsolya (szakács, eladó, építősök)  9-10. oszt.
09:00-11:00      MATEMATIKA      Dudás Kriszta (építős csop.   II/10. évf.)      
10:00-12:00      MATEMATIKA, FIZIKA                    Vissi András 10-11. oszt.
09:00-12:00      TURISZTIKA, ANGOL                   Breuerné Fülepi Orsolya                                            10:00-14:00      SZAKMAI SZÁMÍTÁSOK               Kapitány Ervin  II/10. szakácsok                                 10:00-13:00       SZAKMAI TÁRGYAK               Szojka Róbert   I/9. II/10. évf.  építősök                      09:00-11:00      MŰVÉSZETTÖRTÉNET                   Németh Nóra                                                       11:30-13:30      RAJZ                                              Németh Nóra
09:00-12:00 MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM     Vitószki Judit

 

2018. 08. 31. (péntek)

11:30-14:30      TÖRTÉNELEM                             Szalay Mónika  9-10. osztály                                 09:00-11:00      TÁRSADALOMISMERET                Szalay Mónika   I/9. II/10.                                  09:00-13:00      STÍLUSTAN-SZAKMATÖRT.         Zsibrita Katalin
10:00-12:00      TÖRTÉNELEM (szóbeli)               Csikós Ildikó  11-12. oszt.
10:00-12:00      MATEMATIKA, FIZIKA                  Vissi András
09:00-12:00      MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM  Vitószki Judit (Csak előre leegyeztetett időpontban!)  10:00-14:00       SZAKMAI SZÁMÍTÁSOK          Kapitány Ervin  II/10. szakácsok

                              




Cimké(k): Hírek
Beküldve: 2018.08.23 16:32
Vissza a lap tetejére